Hentai Corporation

Hentai Corporation – pražská kapela snažící se o ucelený kompromis mezi hudebními žánry, které stojí na pevném základě svižného thrash-rock´n´rollu. Její hlavní devízou je živá performance založená na energičnosti kapely, charismatu frontmana Radka Škarohlída a živočišnosti kytaristy Petra Škarohlída.

Hentai se představili několika tisícům divákům jako předkapela legendárního Slashe (Guns´n´Roses) v pražské Tesla Areně, odehráli skvělá vystoupení na největších českých festivalech včetně Rock For People, Trutnoff Open Air, Brutal Assault či Mighty Sounds a získali tak masově na přízni českých klubových návštěvníků.

Svým přímočarým přístupem a neotřelým a ostrým vystupováním možná Hentai Corporation neosloví každého, ale vystoupení mají natolik strhující a vyčerpávající, že byste v české kotlině hledali kapelu s takovým nasazením a nadstandardním hudebním umem jen těžko. Nápaditá tvorba a nadání Hentai Corporation si již vysloužily pozornost široké veřejnosti a také spolupráci s mnoha respektovanými hudebníky jako jsou např. Michal Pavlíček, David Koller a další.

www.hentaicorp.cz