Noisy Pots

Noisy Pots – svůj styl sami nazývají jako DIY kitchen electro. Originální zvuk tvoří za použití hrnců, kýblů a dalších „bicích nástrojů“ z kuchyně či garáže v kombinaci s elektronikou, synthy a vokály. Hudební background členů sahá od elektroniky, přes pop či rock až po oblast vážné hudby.

Michal Šupák se dříve prosadil s kapelou Charlie Straight, za sebou má však i recitál na Pražském jaru, ocenění Pianista roku či provedení svých skladeb s Pardubickou komorní filharmonií.

Jakub Tengler na elektronické scéně spolupracuje s projektem Floex, ve hře na bicí soupravu získal zkušenosti mimo jiné v triu s Jiřím Slavíkem a Jiřím Levíčkem či při studiu na univerzitě ve Vídni u Friedricha Ozmece. Je také členem Moravské filharmonie Olomouc. V začátcích projeli coby unikátní buskeři celou Evropu, dnes je vítají kluby i festivaly. Viděli je namátkou fanoušci na Colours Of Ostrava, Donauinsel Fest (A), The Alternative Great Escape (UK) nebo na Transmusicales de Rennes ve Francii, které provázel i velký mediální zájem.

www.noisypots.com